חברת אחזקות מבנים » אחזקות מבנים בישראל » ניהול ואחזקת מבנים בחולון – חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון

ניהול ואחזקת מבנים בחולון – חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון

טבלת מחירים של ניהול ואחזקת מבנים בחולון

סוג שירות לאחזקת מבנים בחולוןמחיר לאחזקת מבנים בחולון
מחיר לאחזקת מבניםהחל מ-29 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לניהול ועד בית חיצוניהחל מ-69 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לאחזקת מעליות בבנייןהחל מ-69 ש"ח בלבד
שירותי שמירה ואבטחה לבנייןהחל מ-35 ש"ח בלבד לשעה
**המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

מיקור חוץ באמצעות חברת ניהול ואחזקת מבנים בחולון יספק לכם שקט נפשי בלתי ישוער, לפחות בכל מה שקשור לבקרת איכות. הדבר נמצא כמאוד שימושי בפרט כשחושבים על נושא כדוגמת – מערכות אבטחה. הצוות של ניהול ואחזקת מבנים בחולון יבטיח שהמערכות יפעלו בכל זמן נתון, בדיוק כמו שצריך להיות.

האזינו לכתבה

כל עבודה של תיקונים תתבצע לאלתר, מה שיוודא כי כל המערכות שבמבנה שלכם יפעלו באופן מושלם, והמבנה שלכם יהיה בהחלט מטופל ובטוח. אנחנו ממליצים לכם בחום לקרוא מראשית דברינו אלו ועד לתומם, ובמשך הדברים תגלו עוד נדבכים על ניהול ואחזקת מבנים בחולון, כמובן, וגם על חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון, בעוד שכל מבנה חייב שיהיה לו ועד בית כדי לתפקד כהלכה, והיה ולא, יהפוך המבנה למוזנח כאשר יהיה חוסר תפקוד משמעותי של תשתיות המבנה, מה שאומר – הגינה תיראה בדיוק כמו מזבלה וממש לא מטופחת, האור בחדר המדרגות יפעל רק לסירוגין, והלובי ייראה מלוכלך ומוזנח, וכיוצא בזאת.

אבל עם השירותים של חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון פני הדברים יהיו שונים לחלוטין, בעוד שהם חיוניים והכרחיים, וכל דיירי המבנה ירוויחו מכך.

מה השיקולים בבחירה של חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון?

בחירה של חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון היא ממש לא עניין של מה בכך. משום שהתפקידים שלה חולשים על פני תחומים רבים, ומשום שהמבנה שלכם הוא למעשה הפנים שלכם, איך שרואים אתכם כל מי שנכנס אל המבנה שלכם, אין להקל ראש בבחירה שלה. ישנם כל מיני שיקולים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון, והנה לפניכם כמה מהשיקולים שעליכם להתייחס אליהם ממש בשיא הרצינות:

 • תעדיפו חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון שפועלת כבר בשכונה שלכם – כאשר חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון מחזיקה כבר איש תחזוקה שנוהג להסתובב דרך קבע בשכונה שלכם, נראה כי תיהנו מקבלת שירות הרבה יותר אפקטיבי. על מנת שתהיו יותר בטוחים בכך, מומלץ פשוט לבדוק את הסביבה ולהתרשם באופן אישי ממצב המבנים שאותם מתחזקת חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון.

 • תבחנו היטב את רמת הכיסוי הביטוחי של חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון – כדי להימנע בטווח הארוך מכל מיני תביעות או הוצאות כספיות מיותרות, משמעותי שתוודאו כי חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון מחזיקה שלושה סוגים של ביטוחים רלוונטיים, כמו אלו – ביטוח צד ג', ביטוח חבות מעבידים, כמו גם ביטוח אחריות מקצועית.

 • עליכם להתאים את חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון לסוג המבנה – במבנה חדש ואף גבוה קיימות המון מערכות, כמו למשל – מפוחים, גנרטורים, ספרינקלרים, או משאבות מים, וכיוצא בזה. כאשר חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון מצליחה לנהל מבנה ישן בעל שלוש או ארבע קומות, לא בהכרח שהיא תצליח באותה המידה לתחזק מבנה עם עשר קומות, שיש בו חניון תת קרקעי, כמה מעליות, גינה או משאבות מים. כדי להבין את המסוגלות של החברה, עליכם לראות פיסית מבנים באותם מספרי קומות כמו שלכם שאותה חברה כבר מתחזקת.

 • תבחנו באופן עמוק את הטיב של שירות הלקוחות של חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון – תנסו להתכתב בהצלחה עם שאלות, כמו למשל – תוך כמה זמן מטפלת החברה בקריאת השירות, כמה זמן לוקח לנציגי החברה לתת מענה במוקד הלקוחות שלה? אל תלכו שבי אחרי המענה של נציגי חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון, תנסו זאת באופן אישי. תרימו בעצמכם טלפון לנציגי שירות הלקוחות, תבחנו כמה זמן עבר עד שענו לכם, ותשערו בנפשכם מה היה קורה לו היה לכם מקרה חירום – האם הזמן שהמתנתם עד למענה יהיה מקובל עליכם כשיהיה לכם מקרה חירום?

 • תבררו מבעוד מועד עם חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון תוך כמה זמן היא מתחייבת לערוך במבנה שלכם ביקורות של המערכות לכיבוי אש, מפוחי אוויר או גנרטורים. תבדקו אם היא מבצעת תרגול שמדמה אירוע של שריפה. על פניו, טיפול שוטף במערכות נסתרות מהווה נדבך הכי חשוב בתחזוקה של מבנה, ובוודאי שלא תרצו להיווכח שבזמן אמת כל המערכות הללו לא יפעלו היטב.

 • ואחרון חביב, תבחרו חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון שפועלת אך ורק בשקיפות מלאה, בעוד שבפרט במידה והיא מורשית חתימה בחשבון הבנק של וועד הבית, או מנהלת סכומי כסף אדירים. חברת ניהול ועד בית חיצוני בחולון משכמה ומעלה תתנהל בשקיפות מלאה מולכם, תוך כדי דיווח מתמיד לוועד הבית על כל היקף של פעילות שנעשה בחשבון הבנק.

 מה זה בעצם שירותי ניהול ואחזקת מבנים בחולון?

שירותי ניהול ואחזקת מבנים בחולון הם בעצם סוג של תהליך שימור בניין מגורים, מסחר, דירה או אירוח וסביבתו הקרובה, על ידי מערך פעולות תחזוקה ספציפיות. תחזוקת מבנה מתייחסת לפעילויות החיוניות לשמירה על פונקציונליות ונוחות של בניין עבור דייריו, ובשל כך הוא משמש בדרך כלל לסירוגין עם אחזקת מבנים. פעולות ניהול ואחזקת מבנים בחולון כוללות:

 • ניקוי השטחים המשותפים הפנימיים והחיצוניים של המבנה, כמו למשל – ביוב, מרזבי גג, מסדרונות וכיוצא בכך.
 • הדברה והרחקת מכרסמים.
 • גינון.
 • הפרדה ופינוי אשפה.
 • שירות, תיקונים והחלפה לכל המערכות המכניות והחשמליות, כמו לדוגמה – תאורה, HVAC, אספקת מים, חימום מים וכולי.
 • בדיקות בטיחות, כדוגמת – בדיקות שגרתיות יזומות של מערכות מכניות וחשמליות, מתקני כיבוי אש ובדיקות בטיחות של כל המתחם, וכיוצא בזאת.
 • בתור שוכרים של דירה, בוודאי שלא תרצו לדאוג לנושאים, לרבות – סתימת כיור מטבח או שירותים שאינם תקינים. אלה דורשים לפעמים את עזרתו של צוות חברת שירותי ניהול ואחזקת מבנים בחולון. משימות קטנות כגון – החלפת נורות, מאידך, הן לרוב באחריות הדיירים עצמם.
 • עבור בעלי נדל"ן, אתם בוודאי חפצים להבטיח שערך הנכס שלכם יעלה, או לפחות יישאר זהה, עם חלוף השנים. אינכם רוצים לבלות את רוב ימיכם בטיפול בדיירים זועמים, בעיות בנכס – או גרוע מכך, התמודדות עם תביעות אחריות שיכולות לנבוע מתחזוקה לקויה, הפרות קוד וסכנות בטיחותיות, ועל כן יש הכרח בשירותים של חברת ניהול ואחזקת מבנים בחולון.
שמואל זרין
שמואל זרין

צוות המומחים שלנו מציע גישה מקיפה לאחזקת מבנים. אנו מתמקדים באבחון מדויק של צרכי המבנה, תכנון וביצוע של פתרונות אחזקה אפקטיביים, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמים.

שאלות נפוצות על ניהול ואחזקת מבנים בחולון

רשמנו עבורכם מאמר מפורט שכולל מחירונים, פסקאות הסבר והמון מידע על ניהול ואחזקת מבנים בחולון. יש לגלול למעלה בכדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של ניהול ואחזקת מבנים בחולון משתנה מאוד. בכל מה שנוגע לנושא הבתים המשותפים יש לבדוק מספר פרמטרים שונים בכדי לבדוק את המחיר, יש לגלול למעלה בכדי לקרוא עוד על הפרמטרים והמחירים המשוערים.
ראשית, ענק האחזקות מספקים שירותי ניהול ועד בית חיצוני ואחזקות מבנים לניהול בניינים. יש ליצור קשר בנוגע לניהול ואחזקת מבנים בחולון בכדי לראות איך נוכל לעזור לכם.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
התקשרו עכשיו!