חברת אחזקות מבנים » אחזקות מבנים בישראל » ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים – חברת ניהול ועד בית חיצוני בגבעתיים

ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים – חברת ניהול ועד בית חיצוני בגבעתיים

טבלת מחירים של ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים

סוג שירות לאחזקת מבנים בגבעתייםמחיר לאחזקת מבנים בגבעתיים
מחיר לאחזקת מבניםהחל מ-29 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לניהול ועד בית חיצוניהחל מ-69 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לאחזקת מעליות בבנייןהחל מ-69 ש"ח בלבד
שירותי שמירה ואבטחה לבנייןהחל מ-35 ש"ח בלבד לשעה
**המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

השירותים של חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים הפכו לשם דבר בעשור האחרון, והקפיצה המטאורית של ההצלחה שלהם ממש מובנת מאליה, ואולי אפשר להגיד במאמר מוסגר שהם היו קיימים כבר לפני כשלושים שנים בקונסטלציה כזאת או אחרת.

האזינו לכתבה

מוטב תעשו אם תחליטו לקרוא מראשית המאמר הזה ועד סופו, וחוץ מעובדות חדשות על חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים שיתגלו לכם, תלמדו כי אין מחיר אחיד לשירותים של חברת ניהול ועד בית חיצוני בגבעתיים, בעוד העלות מורכבת בעיקר מהיקף העבודה, מגודל מבנה המגורים והיקפו, מצרכי דיירי המבנה, וממגוון השירותים המבוקשים.

ניהול ואחזקות מבנים בגבעתיים

מה המגמות הניכרות בשירותים של חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים?

בעוד השירותים של חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים ממשיכים בהסתגלות אל השינויים הטכנולוגיים, הדמוגרפיים, או לחלופין החברתיים, יש כמה מגמות ניכרות בשירותיהם שלה שהיא צריכה לקחת בחשבון, כלעיל:

 • חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים צריכה לאסוף נתונים בעזרת הענן – ב- 2022, עם הצמיחה ההולכת וגוברת של העבודה מהבית, צפוי שאפשר יהיה לגשת לנתונים ולמידע מכל חלק במדינת ישראל. מסדי נתונים ושירותים מבוססי ענן עשויים לשפר באופן ניכר את האבטחה, כמו גם לפשט את איסוף הנתונים. שימוש בשירות ענן אמין עשוי להוציא מהמשוואה את הניחוש מניהול הנתונים. כמו כן, הגישה לנתונים יכולה להיות מפורטת ומותאמת לכל העובדים. פתרונות ענן מקלים על איסוף ואחסון נתונים, גישה נוחה אליהם באמצעות חיבור הציוד. אין חשש לכשלים, וגיבויים של נתונים הם אוטומטיים. ברור למה חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים בוחרת בעגלת הענן, שהיא כאן כדי להישאר עוד הרבה זמן.

 • יצירת סביבת עבודה היברידית – משום שאנחנו נוכחים בחזרה לשגרה, מגמה אחת שבאה להישאר הינה עבודה היברידית במהלך 2022. לא רק שהיא צוברת תאוצה בקרב מרבית הישראלים, כי אם גם יותר משבעים אחוזים מעובדי המשרד מעדיפים לקבל אפשרויות גמישות לעבודה מהבית. עם צורך גובר בשולחנות חמים ושעות עבודה גמישות, עובדי חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים צריכים להתאים את עצמם לתנאים המשתנים מבלי לפגוע באיכות. הקלת עבודה משותפת, פיתוח חללי עבודה מנוהלים, ניהול חלל טוב יותר ופתרונות ניידים יעילים הופכים לנורמה. חברות שעדיין לא שיפרו את אסטרטגיית ניהול המתקנים שלהן צריכות לשקול את השנה הזו כזמן נהדר להתחיל ביישום. לא קיים כל ספק כי רצוי ליישם הלכה למעשה טכנולוגיית בנייה חכמה, ניהול שטח יעיל וטכנולוגיות ניידות כדי להפיק את המרב מסביבות היברידיות.

 • שימוש ב-IOT, AI וטכנולוגיות אחרות – מגמה פופולרית נוספת של שירותי חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים הינה ביצוע סינרגיה של טכנולוגיות AI בכל הסביבה הבנויה. כמו למשל – בניינים חכמים נבנים עם AI וטכנולוגיות אחרות כדי לאפשר אוטומציה אינטואיטיבית לניקיון, תחזוקה, תאורה, אבטחה, בקרת אקלים וחניה. תוכנת ניהול מתקנים התומכת בבינה מלאכותית יכולה לתזמן תחזוקה מונעת ולחזות תקלות. חברות ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים יכולות לחסוך בשימוש באנרגיה באמצעות טכנולוגיה חכמה על ידי אוטומציה של ציוד חימום וקירור, תאורה וכיוצא בכך. אפשר למנף AI ו- IoT בניתוח ניהול מתקנים רב עוצמה כדי למקסם את האבטחה והפרודוקטיביות.

מה גורם לעליית הפופולריות של חברת ניהול ועד בית חיצוני בגבעתיים?

בארץ יש נורמה להתנהל מול ועד הבית מהשכונה, ברם בהתבוננות קלה בחברות מערביות ואירופאיות נמצא שהקונספט של ועד הבית ממש נעלם מהנוף. בעצם, יותר ממחצית מהנכסים בקנדה, באירופה, או לחלופין בארצות הברית מנוהלים באמצעות חברות לניהול ועד הבית והנכסים שדואגות לכל מה שמחויב המציאות, כמו לדוגמה – נושאים משפטיים, גינון, גבייה, תחזוקה, או ניקיון, והכול תחת אותה קורת גג.

וכמו בכל תחום, גם בתחום הזה מדינת ישראל איננה נשארת מאחור, ולאחרונה נצפית עלייה משמעותית במספר המבנים העסקיים או הפרטיים שהחלו בעבודה משותפת עם חברת ניהול ועד בית חיצוני בגבעתיים. זאת חברה שמתנהלת עם אנשי מקצוע משכמם ומעלה, מאוד מקצועיים ומנוסים, אנשי עבודה אמתיים, שמבטיחים לטפל לאלתר בכל הבעיה, מתוך שירות יוצא מגדר הרגיל ושקיפות מלאה.

כיצד חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים תשתמש במיטב הטכנולוגיה?

נתחיל מכך, שכל חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים צריכה לעשות שימוש במיטב הטכנולוגיה, ולעבור לכיוון של תחזוקה חזויה. באמצעות ניצול ההיבטים של תוכנה לניהול מבנים, בשביל לעקוב אחרי הנכסים, צוות עובדי החברה מסוגל לחזות את צרכי התחזוקה מלכתחילה לביצועים הכי טובים שיש. ולמה זה בכלל חשוב? הו, יופי ששאלתם. ובכן:

 • תוחלת חיים ממושכת של נכסים.
 • עלייה ברמת הארגון בתוך כוח האדם.
 • הפרעה מופחתת.
 • תכנון תקציב יעיל והקצאת עלויות.
 • תחזוקה חזויה יכולה לקצץ בעלויות ולשפר את הפרודוקטיביות של הארגון.

כדאי שכל חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים תתוודע לטכנולוגיית חיישנים וניטור מרחוק – שימוש בטכנולוגיית ניטור וחיישנים מרחוק יכול להיות דרך חסכונית ויעילה ביותר לניהול מבנים ותהליכים מסביב לשעון. טכנולוגיות שכאלו עשויות לעזור באמצעות הפחתה של הצורך בבדיקות שטח פיזיות. עם תובנות בזמן אמת וניהול מוגבר של הקצאת שטח, טכנולוגיות מתקדמות מסוגלות לשפר את הפרודוקטיביות, להפחית אובדן ולמזער סיכונים.

צמצום נדל"ן מסחרי מאז התפרצות מגפת הקורונה, חברות נוספות הפחיתו את טביעת הרגל שלהן בנדל"ן. כאשר העובדים מאמצים אפשרויות עבודה היברידיות, צמצום ההיקף הפך למגמה שכיחה לצמצום עלויות. עם השטח המופחת מגיעים אתגרים חדשים לאנשי מקצוע בניהול מתקנים. צוותי העבודה נדרשו להגדיר מחדש את חללי העבודה שלהם בשביל להכיל עובדים במבנה בבטחה ובנוחות. יצירת סביבה מאוד פונקציונלית ושיתופית בתוך שטחי מבנה קטנים יותר הפכה לטרנד שירותי תחזוקת הבניין הגדול ביותר בשנת 2022.

איך תיהנו מהשירותים של חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים?

אף במידה ואתם מפעילים חברה מסחרית אחת, ואף במידה ואתם מפעילים כמה חברות מסחריות, הידיעה שהמבנה שלכם מטופח היטב חייבת להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. ניהול מבנה מסחרי תפקודי מהווה את הדרך לשמר פעילות עסקית במיטבה, מציעה שירותים מעולים ללקוחות, ואף מספק בטיחות לעובדים. וככה תיהנו מהשירותים של חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים:

 • נניח שיש לכם מספר בני אדם בצוות העובדים שלכם שעוזרים בתחזוקת המבנה שלכם, אך הם באמת לא יכולים להגיע להכל. בתרחיש שכזה, עשויים להיות יתרונות מרובים למיקור חוץ של שירותי אחזקת מבנים, על ידי חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים שיש ביכולתה לבצע את העבודה במלואה.

 • חיסכון בעלויות – מיקור חוץ על ידי חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים יכול אף להוסיף חיסכון בעלויות לתקציב השנתי שלכם. אם יש לכם ציוד שזקוק לטיפול תכוף, פחות סביר שתחוו תקלות בעקבות חוסר תחזוקה. שירותי חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים מקצועיים יכולים להקל על בעיות ציוד בלתי צפויות שיכולות לחסוך לכם מאות או אלפי ₪ מדי שנה.

 • שירות בזמן – המעלה של מיקור חוץ של חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים באה לידי ביטוי בכך שהציוד והמבנה שלכם ייהנו משירות מהר יותר. בין אם עסקינן אודות תחזוקה שוטפת, ובין אם עסקינן אודות תיקון מיוחד שיש ליישם, תגלו שאינכם צריכים לדאוג ממשימות התחזוקה היום יומיות באותה מידה.

 • מעקב תחזוקה – מיקור חוץ בעזרת חברת ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים יכול להציע לכם תוצאות טובות יותר אם אתם נדרשים לעקוב אחרי התדירות ומתי ציוד או מבנים קיבלו שירותי תחזוקה. שירותי אחזקת מבנים מקצועיים יעזרו לכם לנהל שירותים רשומים ולהציע דוחות מפורטים של תיקון מבנים או ציוד.
שמואל זרין
שמואל זרין

צוות המומחים שלנו מציע גישה מקיפה לאחזקת מבנים. אנו מתמקדים באבחון מדויק של צרכי המבנה, תכנון וביצוע של פתרונות אחזקה אפקטיביים, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמים.

שאלות נפוצות על ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים

רשמנו עבורכם מאמר מפורט שכולל מחירונים, פסקאות הסבר והמון מידע על ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים. יש לגלול למעלה בכדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של ניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים משתנה מאוד. בכל מה שנוגע לנושא הבתים המשותפים יש לבדוק מספר פרמטרים שונים בכדי לבדוק את המחיר, יש לגלול למעלה בכדי לקרוא עוד על הפרמטרים והמחירים המשוערים.
ראשית, ענק האחזקות מספקים שירותי ניהול ועד בית חיצוני ואחזקות מבנים לניהול בניינים. יש ליצור קשר בנוגע לניהול ואחזקת מבנים בגבעתיים בכדי לראות איך נוכל לעזור לכם.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
התקשרו עכשיו!