ניהול ואחזקת מבנים באשדוד – חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד

טבלת מחירים של ניהול ואחזקת מבנים באשדוד

סוג שירות לאחזקת מבנים באשדודמחיר לאחזקת מבנים באשדוד
מחיר לאחזקת מבניםהחל מ-29 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לניהול ועד בית חיצוניהחל מ-69 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לאחזקת מעליות בבנייןהחל מ-69 ש"ח בלבד
שירותי שמירה ואבטחה לבנייןהחל מ-35 ש"ח בלבד לשעה
**המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

כאשר חושבים על שירותי חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד, כי אז מבינים שמדובר על אוסף של משימות שנקשרות לתחזוקה ולתיקונים, אשר נלווים לשמירה על בטיחות המבנה, ניקיונו והתאמתו לתנאי מגורים נאותים.

האזינו לכתבה

לעומת מבנה שלא זכה בטיפול הנאות, מבנה מטופח נחשב ליותר בטוח ומהנה, אף למגורים ואף לעבודה. כל דייר יקדים להודות בפניכם שדברינו הראשונים הם הבחירה האולטימטיבית שלו, ואם תמשיכו לקרוא, תגלו כי אחזקת ושמירת מבנה עשויה להיות כל ההבדל בין נטישת דיירים לבין חידוש חוזי השכירות שלהם. כמו כן, תוכלו להתוודע לקיומה של חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד, בעוד מבנה המגורים שלכם מהווה את הנכס הכי יקר שלכם, וחברה שכזאת מאפשרת לכם להיות מסביבת מחייה יותר מטופחת, נקייה מתוחזקת ומגובה במעטפת משפטית.

האם חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד יכולה לספק תחזוקה עונתית?

באופן כללי, יש מספר משימות תחזוקה של מבנה אשר חייבות להתרחש בכל עונות השנה, כמו למשל – תחזוקה שוטפת או לחלופין פינוי הזבל. אך יש צרכי תחזוקה אחרים של מבנה שמשתנים לפי טיב העונה המדוברת. כמו למשל – מזג אוויר חורפי קר עשוי להמיט הרס על הצינורות או מערכת האינסטלציה של המבנה.

ובעונת הקיץ, דיירי המבנה יעריכו בפרט מיזוג אוויר ואוורור מטופחים ששומרים עליהם קרירים בחום היוקד. ולהלן נפרט את משימות התחזוקה שיתבצעו על ידי חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד לפי העונה, שמומלץ להוסיף לרשימת התיוג שלכם –

 • בעונת הסתיו – חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד תספק שירות יחידות או מערכת AC, החלפת מסנני HVAC, בדיקת חלונות כדי להבטיח בידוד תקין, ניקוי ריצוף וריהוט בקיטור באזורים משותפים, וכיוצא בזאת.

 • בעונת החורף – חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד תבדוק ותספק שירות של מתקני כביסה משותפים, בדוק יחידות פנויות כדי למנוע בעיות הקשורות למזג האוויר, בידוד צנרת מים כדי למנוע הקפאה, וכיוצא בזה.

 • בעונת הקיץ – חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד תבדוק אזעקות עשן ו- C02, ותוודא שמטפים תקינים, ואף תבדוק את הצנרת בכל המבנה, וכיוצא בכך.

 • בעונת האביב – חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד תבדוק ותנקה את מערכת החימום, תבדוק את הגג, תבדוק אם יש שלג ושאר נזקי מזג האוויר, ותספק שירות מזגנים לקראת עונת הקיץ, וכולי.

מה הסגולות של חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד?

אין זה פלא שלאחרונה עוד ועוד דיירים במבנה משותף מחליטים להסתייע בשירותים של חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד בעוד שיש בהם הכול מכל, ובכך הם נהפכים לפתרון אפקטיבי ומאוד מבוקש, ואלו הדברים שמניעים רבים וטובים להסתייע בשירותים של חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד:

 • חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד מציעה שירות אובייקטיבי – בהמון תרחישים אנו עדים לסכסוכי שכנים, שיכולים להשפיע לרעה על תחזוקת המבנה והניהול השוטף שלו. הסכסוכים הללו וחוסר שיתוף פעולה בין דיירי המבנה מביאים לטיפול שחף ממקצועיות של ועד בית פנימי ולהתנהלות לקויה בחסר. הפנייה אל חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד מאפשרת התנהלות נוחה יותר עם יכולת גישור מיטבית.

 • חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד מביאה לעלייה בערך הנכס – כאשר כל ענייני התחזוקה השוטפים מתנהלים ביעילות, הנכס נותר יפה, מתוחזק ומושקע, מה שמביא לעלייה בערך שלו בעת מכירתו.

 • חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד מציגה מקצועיות וניסיון למכביר – מדובר באנשי מקצוע ותיקים ומנוסים, שיודעים את פועלם כראוי, בעוד הם מגלים בקיאות ברזי המקצוע, ממלאים קשר שוטף עם המון ספקי שירות, מתוך הבנה מלאה איך מתמודדים עם שפע של אתגרים בעבודה השוטפת.

 • השירותים של חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד מעלים את איכות החיים – כל בני האדם שואפים לגור במבנה מטופח ומתוחזק למשעי. זאת משימה די מאתגרת ותובענית, אך באמצעות שירותים מקצועיים ניתן ליהנות מאיכות חיים יותר גבוהה.

 • שירותי חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד חסכוניים ומהירים למדי – כל בעיה שתתגלה במבנה, קטנה כגדולה, תיפתר חיש מהר על ידי צוות עובדי חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד, מבלי לבזבז יותר מדי זמן בחיפוש אחרי פתרון יעיל.

 • חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד מציעה זמינות במלואה – כאשר שירותיה ניתנים ממש מסביב לשעון. כאשר דיירי המבנה לא בכל זמן נתון זמינים לטפל בענייני המבנה, חברת ניהול ועד בית חיצוני באשדוד זמינה כל הזמן ומסוגל לעזור בכל תחום.

על איזה תחומים חולשת חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד?

בעיקרון, חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד אחראית על תפעול מערכות שכיחות של מבנים, כמו למשל – ניהול אנרגיה, חשמל, או אינסטלציה וניקיון. מעבר לכך, היא מספקת שירותי תחזוקה כללית של חוץ ופנים מבניים, כל אחד מהמרכיבים הללו ייחקר לעומק בסעיפים שלעיל:

 • חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד מטפלת במים ובשפכים – השירותים שלה מכסים אף טיפול במים ובשפכים. צוות העובדים של החברה מוודא שהמים בצנרת ובמי השתייה בטוחים וללא זיהומים. אם יש בעיה באספקת המים, הוא יבצע בדיקה וטיפול, על מנת לתקן אותה. אם יש אזורים בבניין או בניין שלם שסגרו אותם ממושך ונפתחו מחדש, מים שיושבים בצנרת יקלטו משקעים מחלודה או קורוזיה. המים המלוכלכים הללו מסוגלים להזיק.

  צריך לשטוף את הצינורות, בשביל להסיר את המים הקודמים, וצריך להפעיל את הברזים כדי להחזיר מים נקיים לצינורות. צרכי הטיפול בשפכים שונים בסביבה תעשייתית, שיש להניח כי יהיו יותר שפכים ומלוכלכים יותר ממכונות ניקוי או תוצרי לוואי מתהליכי ייצור, לעומת בסביבה משרדית או בבית מגורים שבו יש מים נקיים יותר ונפח שפכים קטן יותר. במשרדים ובתי מגורים יהיו שפכים מדיחי כלים, פינוי אשפה, כיורים, מקלחות ושירותים.

 • חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד מטפלת במערכות חשמל – תחזוקת מערכת החשמל כוללת למשל – בדיקת מתקני חשמל חדשים ובדיקה קבועה של מצב שקעי החשמל וחיבורי החשמל כדי לוודא שהם בטוחים ועומדים בקודי הבנייה הסטנדרטיים הנוכחיים. זה מכסה גם תחזוקה של ציוד חשמלי ומפסקים. ניטור שוטף של כל רכיבי החשמל במבנה באופן רציף לכל נזק הוא קריטי לבטיחות המבנה. חייבים לבצע תחזוקה באופן שוטף של מערכת החשמל, כדי להבטיח בטיחות.

  סכנה עלולה לנבוע מנתיכים שהתפוצצו, בדיקות הארקה שבוצעו בצורה שאיננה נכונה ומתקנת מערכת חשמלית פגומה. צוות עובדי חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד חייבים להחליף כבלים וחוטים מרוטים כדי למנוע סכנות שריפה, להחליף רכיבי תאורה וחימום חשמלי שאינם מתפקדים, ולהתקין רכיבים חדשים כנדרש בעת שיפוץ או שדרוג של בניין.

 • חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד מטפלת באוורור ובמיזוג אוויר – תחזוקת מערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר כלולה בניהול אחזקת מבנים. תחזוקה מונעת של אוורור ומיזוג אוויר, כמו לדוגמה – החלפת מסננים, מבטיחה המשך פעילות של התנור ויחידת המיזוג. בדיקות עונתיות, בדיקת מפלסי נוזל הקירור והשמן במדחס וניקוי הסלילים הם כולם משימות תחזוקה מונעות של אוורור ומיזוג אוויר. הבטחת אוורור נאות של בניין תמיד הייתה חשובה לשמירה על סביבת עבודה או מגורים נוחה. ברם, חיוני עכשיו, יותר מאי פעם, שלכל המבנים יהיו אוורור ובקרת טמפרטורה נאותה כדי למתן את התפשטות נגיף הקורונה.

 • חברת ניהול ואחזקת מבנים באשדוד  מטפלת במערכות אינסטלציה – תחזוקת מבנה חיונית כוללת מערכות אינסטלציה, כדוגמת – אביזרי אמבטיה, עמדות שטיפה ומחממי מים. תחזוקת מערכות אינסטלציה מונעת היא פשוטה למדי וכוללת בדיקות שוטפות ובדיקות בעונת החורף. בעיות אינסטלציה הדורשות תחזוקה דחופה או תחזוקה מתקנת כוללות, לרבות – צנרת מתפוצצת, צנרת דולפת, סתימות ניקוז ושירותים על גדותיהם.
שמואל זרין
שמואל זרין

צוות המומחים שלנו מציע גישה מקיפה לאחזקת מבנים. אנו מתמקדים באבחון מדויק של צרכי המבנה, תכנון וביצוע של פתרונות אחזקה אפקטיביים, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמים.

שאלות נפוצות על ניהול ואחזקת מבנים באשדוד

רשמנו עבורכם מאמר מפורט שכולל מחירונים, פסקאות הסבר והמון מידע על ניהול ואחזקת מבנים באשדוד. יש לגלול למעלה בכדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של ניהול ואחזקת מבנים באשדוד משתנה מאוד. בכל מה שנוגע לנושא הבתים המשותפים יש לבדוק מספר פרמטרים שונים בכדי לבדוק את המחיר, יש לגלול למעלה בכדי לקרוא עוד על הפרמטרים והמחירים המשוערים.
ראשית, ענק האחזקות מספקים שירותי ניהול ועד בית חיצוני ואחזקות מבנים לניהול בניינים. יש ליצור קשר בנוגע לניהול ואחזקת מבנים באשדוד בכדי לראות איך נוכל לעזור לכם.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
התקשרו עכשיו!