טיפים לבחירת חברה לניקיון מבנים

רגע לפני שאתם מרימים טלפון לחברת ניקיון המבנים הראשונה שקופצת לכם בגוגל, ריכזנו עבורכם כמה טיפים, דגשים ואפילו סימני אזהרה הנוגעים לבחירת חברת ניקיון מקצועית. המשיכו לקרוא כדי להתייעל, לקבל שירות טוב יותר ואפילו לחסוך כסף בתהליך.

ראשית, מהו האתגר במציאת חברת ניקיון מבנה?

ישנם אנשי מקצוע אשר ניתן לברר האם הם רשומים או מורשים, כמו למשל קבלנים, טכנאי גז, חשמלאים ועוד. מצד שני, ישנם אנשי מקצוע שניתן בעיקר להסתמך על המילה שלהם ועל ההתחייבות שלהם לעבודה טובה. אלו הם אנשי ניקיון, שהם לא בהכרח רשומים בתור אנשי מקצוע מוסמכים (למעט היותם רשומים בדרך כלל בתור חברה בע"מ). אם כך, זהו למעשה הקושי, או האתגר, במציאת ניקיון מבנים ע"י חברה מקצועית ובעלת מוניטין. כיצד פותרים אותו? בואו נדבר על השוואת מחירי ניקיון מבנים.

טיפ חשוב #1: השוואת עלויות חברת ניקיון

בין אם אתם מחפשים ניקיון משרדים, מבנים או בתים פרטיים, ההמלצה הכי חשובה היא לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקיון מובילות. במהלך השוואת המחירים, אנחנו ממליצים לברר את ההיבטים הבאים:

  • האם ניתן להזמין את חברת הניקיון 7\24?
  • האם החברה מבוטחת, ואתם מקבלים אחריות על העבודה?
  • מהם אמצעי ושיטות הניקוי בהם החברה עתידה להשתמש במבנה?
  • כמה החברה גובה על שעת ניקיון?

טיפ מהותי #2: בדקו רשימת המלצות

לאחר שאתם עורכים השוואת מחירים בין חברות ניקוי מומלצות באזור בו אתם צריכים את השירות, כדאי לבקש להתרשם מרשימת הלקוחות הממליצים של חברת הניקיון. כל חברה אמורה להחזיק רשימה כזאת, ואם אינה מחזיקה באחת, כנראה שזה אומר משהו על סוג וטיב השירות שהיא מסוגלת לספק לכם. לכן, לעולם אל תסתפקו על ה"מילה" של אנשי הניקיון, אלא בקשו מהם לבסס את המוניטין שלהם באמצעות רשימת ממליצים שניתן לשוחח עמם טלפונית.

טיפ חשוב #3: בדקו תיקי עבודות

תיק עבודות זה לא משהו שצריך לבדוק רק אצל מעצבת הפנים שלכם, אלא גם אצל חברות ניקיון מבנים. לצורך העניין, אם חברה מסוימת סיפקה שירות של ניקיון לאחר שיפוץ, היא בטוח תוכל להציג בפניכם תמונות של "לפני ואחרי" עבודת הניקיון. בהנחה שהחברה בעלת מספיק ניסיון, היא כנראה תוכל לחשוף בפניכם את פועלה במהלך השנים.

לסיכום, מס' מילים על חוזה התקשרות

אחד הטיפים הכי חשובים נוגע לנושא של חוזה התקשרות ביניכם לבין חברת הניקיון. במילים אחרות, כל מה שאתם מסכמים עם חברת הניקיון בעל-פה חייב להיות מתועד בכתב, כולל אחריות על העבודה במקרה הצורך. לעולם אל תסתמכו אל מילתם של אנשי הניקיון, לא משנה עד כמה הם מרגישים ונראים לכם הגונים. סיכום בעל פה הוא מתכונת "מוצלחת" להסתבכות, ככה שחשוב לתעד, גם אם רק ב-ווצאפ, כל דבר אשר מסוכם ביניכם.

ניקיון

שמואל זרין
שמואל זרין

צוות המומחים שלנו מציע גישה מקיפה לאחזקת מבנים. אנו מתמקדים באבחון מדויק של צרכי המבנה, תכנון וביצוע של פתרונות אחזקה אפקטיביים, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
התקשרו עכשיו!