חברת אחזקות מבנים » מידע על בתים משותפים » חברת ניהול בניינים – מה זה חברת ניהול בניינים ומה המחיר לשירות שלה?

חברת ניהול בניינים – מה זה חברת ניהול בניינים ומה המחיר לשירות שלה?

טבלת מחירים של חברת ניהול בניינים

סוג שירות לחברת ניהול בנייניםמחיר לחברת ניהול בניינים
מחיר לאחזקת מבניםהחל מ-29 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לניהול ועד בית חיצוניהחל מ-69 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לאחזקת מעליות בבנייןהחל מ-69 ש"ח בלבד
שירותי שמירה ואבטחה לבנייןהחל מ-35 ש"ח בלבד לשעה
**המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

שירותי ניהול אפקטיביים של מבנים משמעם פונקציונליות של סביבה בנויה, הבטחת הבטיחות ואפקטיביות ראויה לשבח. כל הטוב הזה חל על גבי תשתיות, שטחים או מבנים, בעוד כי חברת ניהול בניינים מאפשרת לכם ליהנות מכל הטוב של השירותים שלה תחת אותה קורת גג.

האזינו לכתבה

אנחנו יותר מנשמח באם תחליטו להמשיך לקרוא עד לתום המאמר שלפניכם, וכך תגלו, בין השאר, שניהול מבנים עשוי להיות שונה על פי כל מיני גורמים בנוגע למבנה. יש הרבה פחות מגרעות, והרבה יותר מעלות, בהיבט של מיקור חוץ לניהול באופן שוטף של ניהול המבנה. ומעבר לנושא של חברת ניהול בניינים – שנדון בו בהרחבה, ניגע בשאלה הקיומית – מה זה חברת ניהול בניינים? ומה המחיר לשירות שלה? תמשיכו לקרוא, יש בהחלט למה לצפות.

מה הייחודיות של חברת ניהול בניינים בבחינת שירותים קשים או שירותים רכים?

ניתן לאמוד את הייחודיות של חברת ניהול בניינים מבחינת שירותים קשים, או לחלופין מבחינת שירותים רכים, והנה לכם הסבר ממש ממצה וקצר של שתי ההיתכנויות:

 • חברת ניהול בניינים שמספקת שירותים רכים – שירותי ניהול מבנים רכים מסייעים להפוך את הסביבה להיגיינית, לנוחה ולנעימה עבור יושביה ואף להפוך אותה למאובטחת. שירותים רכים אלה כוללים, כמו למשל – שירותי ניקיון, או משק בית, חיטוי, ניקוי עמוק, ניקוי מכלים, גינון, שירותי ניקוי חזיתות או זכוכית, וכיוצא בזאת.

 • חברת ניהול בניינים שמספקת שירותים קשים – השירותים הקשים נוגעים למבנה הפיסי של הבניין. וזה בתור משפיע באופן ישיר על רווחתם ועל בטיחותם של העובדים או של המבקרים. כמו לדוגמה – תחזוקת AC, פתרון עבודה אזרחית, שירותי חשמל, שירותי אינסטלציה, שירותי גנרטורים, וכיוצא בזה.

מדוע כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניהול בניינים?

ממש כדאי לכם לשכור את שירותיה המקצועיים והנאמנים של חברת ניהול בניינים מהסיבות הבאות:

 • הפחתת מתחים – מיקור חוץ של חברת ניהול בניינים עוזר ביותר להפחית מתחים של העסק או דיירי המבנה. העסק או הדיירים עשויים להתקשר לשירותים של חברת ניהול בניינים ולבצע את העבודה בלי כל טרחה ומרדף שווא אחרי בעלי מקצוע אקראיים. חברת ניהול בניינים לוקחת על עצמה את המשימה מתחילתה ועד סופה, וממש מקלה על חייכם.

 • חסכון בזמן – מיקור חוץ של חברת ניהול בניינים יכול לספק גישה מהירה לחלקים ולאספקה, מה שמפחית את העלות וההמתנה הארוכה של הזמן. חברת ניהול בניינים מבצעת קניות בכמות גדולה ומבצעת את ההתקנה בעצמה, מה שמפחית עוד יותר את העלות עבורכם. וזה בתורו עוזר לראות במהירות את התקלות או בעיות אחרות כדי למנוע עיכובים.

 • פעילות אפקטיבית ובת קיימא – חברת ניהול בניינים מספקת צוות מיומן ומיומן לשימוש בטכנולוגיה החדשה ובחידושים כדי להאיץ את העבודה ביעילות. בסיכומו של יום, זה מוביל אותה לפעילות יעילה ובת קיימא של העסקים.

 • עלויות מופחתות – הזמינות של המלאי הנדרש, צוות עובדים מיומן ותגובה מהירה לתיקון, מעודדים מאוד את הפחתת עלות בית העסק. בנוסף לכך, לציוד המתוחזק יש חיים ארוכים ומסיר את הצורך באיש מקצוע מומחה כשמגיעה בעיה כלשהי, שעלולה לגרום להפרעה בשירות. מלבד עלויות כוח אדם והכשרה, חברת ניהול בניינים משפיעה אף על כוח הקנייה של חברות ניהול מבנים.

 • גמישות כוח האדם – חלק מהפעולות לא יתבצעו על בסיס יום יומי, כדוגמת – תחזוקה של הבניין, AC, חיטוי ומשימות אחרות של ניהול מתקנים, וכיוצא בכך. ובשביל זה, אתם לא יכולים לשכור משאב חיוני במשרה מלאה, אז חברת ניהול בניינים ממש באה להציל אתכם. הדבר דומה להבאת דבר מה כשצריך ולשחרר כשהמשימה מסתיימת.

 • מומחיות – חברת ניהול בניינים מספקת שירותי ניהול מבנים שנותנים לכם אריכות ימים למבנה. אם החברה נמצאת בשוק במשך כמה שנים טובות, יש להניח שיש לחברה יותר מומחיות והיא כבר הטמיעה תקנים חדשים בתעשייה. היא בעלת ידע ובעלת תושייה לספק את השירותים הטובים ביותר. חברת ניהול בנייניםצפויה להתעדכן בטכנולוגיות חדשות וליישם חידושים. הכשרת הצוות והטכנאים שומרת על סטנדרטים ואיכות גבוהים.

מה טוענים התומכים והמתנגדים של חברת ניהול בניינים?

בעוד מעוניינים לבחור בסוג מסוים של שיטת תחזוקה, זה לא לבחור בין תחזוקה מונעת לבין תחזוקה תגובתם, קיימים הרבה גורמים שמצטרפים למשוואה הזאת. בעיקרון תחזוקה מונעת משמשת בשביל למקסם את משך החיים של הבניין, תוך כדי מזעור של הוצאות כספיות.

והנה מה שטוענים התומכים של חברת ניהול בניינים

 • פחות שיבושים – עם בדיקות קבועות, לא תופתעו כשמשהו ישתבש. זה יהיה פתרון מהיר כי אתם תדעו מה צריך לעשות. לא יהיו בעיות בכל הנוגע לסגירת הבניין שלכם או לשיבוש העבודה של העובדים שלכם, במידה ותתרחש בעיה גדולה.

 • פחות גורם סיכון – משום שהציוד והבניין שלכם נבדקים על בסיס קבוע, הם בסיכון נמוך יותר להתקלקל ללא הודעה מוקדמת. לכן יצירת סביבת עבודה בטוחה יותר לעובדים.

 • מעקב אחרי לוח זמנים – באמצעות עמידה בלוח זמנים, אתם יכולים להתכתב בהצלחה עם מסגרת התקציב שלכם, תוך כדי שמירה על הבניין שלכם. בנוסף לכך, תוכלו לעקוב אחרי כל הציוד שלכם ולעמוד בזמנים שבהם תצטרכו להחליף את הציוד שלכם.

 • פחות בזבוז אנרגיה – באופן כללי, כשהציוד לא נשמר בתנאים הטובים ביותר האפשריים, הוא ירוקן יותר אנרגיה, ויעלה את חשבון החשמל שלכם. עם ציוד מתוחזק כראוי, זה יחסוך לכם אנרגיה וכסף. כאשר מערכות תאורה וקירור או חימום מתקיימות באופן קבוע, הדבר מסייע אף להפחית את חשבון האנרגיה.

 • חיי בניין ארוכים יותר – בעת בדיקה ותחזוקה של ציוד, הוא יישמר בצורה הטובה ביותר, ולכן מאריך את חייו. עם בדיקות שגרתיות של חלקי מבנה, לרבות – צינורות, דודים וקירוי, תאריכו גם את חיי הבניין שלכם.

 • חיסכון בכסף – לאורך זמן, תיווכחו שתבזבזו פחות כסף, וזאת משום שממש לא תצטרכו להחליף ציוד כה הרבה, והן להתמודד עם תקלות ברגע האחרון. חרף העובדה שעדיין יכול להיות צורך בתחזוקה לא מתוכננת, מכסה המנוע ככל הנראה ייפול כאשר הבניין והציוד ייבדקו באופן קבוע. מבחינת רכוש, תוכלו לתפוס נזילות בגג לפני שהן מסלימות ולתקן אותן במהירות לפני שיצברו עובש ופסולת.

והנה מה שטוענים המתנגדים של חברת ניהול בניינים

 • תחזוקה יתרה – בשל העובדה שיש תכנית קבועה, לעתים לא צריך לבדוק פריטים בתדירות גבוהה כפי שתוכנן. אם זה המצב, אתם עשויים לשנות את תכנית התחזוקה שלכם לבדיקת הציוד או האזורים הספציפיים בתדירות נמוכה יותר, תוך כדי שמירה על לוח זמנים.

 • יותר כסף מראש – כאשר מתחילים בהתחלה תכנית תחזוקה מונעת, זה יעלה לכם יותר כסף לתחזק את הציוד והבניין באופן קבוע, מאשר אם הייתם מחכים שהדברים פשוט יתקלקלו.

 • יותר עובדים – תחזוקה מונעת דורשת יותר עובדים, מכיוון שיש צורך בבדיקות שוטפות שהינן בגדר חובה. בהשוואה לתחזוקה תגובתית, אתם פשוט צריכים להזמין מישהו לתיקון חד פעמי. במקום זאת, שיטה שכזאת מחייבת את העובדים להיות תמיד במקום ולבצע עבודות יום יומיות.

מה המחירים של חברת ניהול בניינים?

בטרם שנדון בשאלה הקיומית – מה המחירים של חברת ניהול בניינים? נתזכר אתכם מה כוללים השירותים של חברת ניהול בניינים. ובכן, הם כוללים, כגון – ביטוח מבנה, שירותי אחזקה ושדרוג המבנה, שירותי מעליות, גבייה של דמי שכירות מהבניין, שירותי הדברה, טיפול בבקשות של אחזקה ותיקונים, או שירותי גינון, וכולי.

ועתה נצלול למעמקי השאלה החשובה ביותר – מה המחירים של חברת ניהול בניינים?

 • המחיר של חברה לניהול ועד הבית מתחילים בשקל וחצי למטר רבוע לבניין עם רמת מורכבות נמוכה בלי מערכות, ומגיעים לחמישה עשר ₪ למטר רבוע לבניין עם רמות מורכבות גבוהות.

 • המחיר עבור שירותי ניקיון של חברת ניהול בניינים, מתחיל בשלושים וחמישה ₪, ומסתיים בארבעים וחמישה ₪, בעוד המחיר ניתן עבור שעה.

 • המחיר עבור שירותי תשלום עבור אב הבית של חברת ניהול בניינים, מתחיל בארבעים ₪, ומסתיים בחמישים וחמישה ₪, בעוד המחיר ניתן עבור שעה.

 • המחיר עבור שירותי ניהול של חברת ניהול בניינים, מתחיל בארבעים וחמישה ₪, ומסתיים בחמישים וחמישה ₪, בעוד המחיר מתייחס לדירה ממוצעות, יש לומר כי מדובר בעלויות משתנות לפי כמה פרמטרים.

 • המחיר עבור שירותי מעליות של חברת ניהול בניינים, מתחיל בשבעים וחמישה ₪, ומסתיים במאה וחמישה ₪, בעוד המחיר ניתן עבור קומה.

 • המחיר עבור שירותי גינון של חברת ניהול בניינים, שלוש מאות ₪, בעוד המחיר ניתן עבור גינה קטנה של חמישים מטר רבוע.

 • המחיר עבור שירותי האגודה לתרבות הדיור, הינו שלושים ₪, בעוד המחיר ניתן עבור דירה.

 • המחיר עבור שירותי בדיקת מעלית של חברת ניהול בניינים, הינו חמש מאות ₪, בעוד המחיר ניתן עבור שני ביקורים במהלך שנה.

 • המחיר עבור שירותי ביטוח צד שלישי לדירה של חברת ניהול בניינים, שלושים ₪, בעוד המחיר ניתן עבור דירה.

 • המחיר עבור שירותי ניהול ועד הבית של חברת ניהול בניינים, מתחיל בחמישים ₪, ומסתיים בשמונים ₪, בעוד המחיר ניתן עבור דירה לחודש.

 • המחיר עבור שירותי ביקור של איש אחזקה של חברת ניהול בניינים, מתחיל במאה וחמישים ₪, ומסתיים במאתיים וחמישים ₪.

 • המחיר עבור שירותי גינון של חברת ניהול בניינים, בעבור תחזוקה של גינה, מתחיל במאתיים וחמישים ₪, ומסתיים בארבע מאות וחמישים ₪, בעוד המחיר ניתן עבור ביקור אחד. המחיר עבור שירותי גינון של חברת ניהול בניינים, בעבור שתילת צמחייה, הינו בשלושה ₪ לשתיל. המחיר עבור שירותי החלפת מחשב השקיה של חברת ניהול בניינים, הינו שלוש מאות וחמישים ₪. המחיר עבור שירותי תיקון ממטרה של חברת ניהול בניינים, הינו מאה ₪.

 • המחיר עבור שירותי איתור תקלת חשמל של חברת ניהול בניינים, מתחיל במאה וחמישים ₪, ומסתיים במאתיים וחמישים ₪. המחיר עבור שירותי החלפת מפסק בארון חשמל של חברת ניהול בניינים, מתחיל במאתיים וחמישים ₪, ומסתיים בארבע מאות ₪. המחיר עבור שירותי החלפת חוטי חשמל של חברת ניהול בניינים, מתחיל בחמש מאות ₪, ומסתיים בשמונה מאות ₪. המחיר עבור שירותי התקנת גוף תאורה של חברת ניהול בניינים, הינו מאה וחמישים ₪. המחיר עבור שירותי התקנת שעון שבת בלוח חשמל ציבורי של חברת ניהול בניינים, הינו ארבע מאות ₪.

 • המחיר עבור שירותי ניקיון דירה של חברת ניהול בניינים, בעוד מדובר על עד שלושים ושתיים דירות, מתחיל בחמש מאות וחמישים ₪, ומסתיים באלף ₪, כאשר תדירות הניקיון היא פעמיים עד שלוש בשבוע. המחיר עבור שירותי ניקיון דירה של חברת ניהול בניינים, בעוד מדובר על עד שלושים ושתיים דירות, הינו אלפיים ושמונה מאות ₪, כאשר תדירות הניקיון היא כל יום.

  המחיר עבור שירותי ניקיון דירה של חברת ניהול בניינים, בעוד מדובר על עד שבעים דירות, הינו שבעת אלפים ₪, כאשר תדירות הניקיון היא כל יום. המחיר עבור שירותי ניקיון דירה של חברת ניהול בניינים, בעוד מדובר על עד שמונים דירות ומעלה, הינו תשעת אלפים וחמש מאות ₪, כאשר תדירות הניקיון היא כל יום. המחיר עבור שירותי ניקיון חניון של חברת ניהול בניינים, הינו בין שקל לבין שקל וחצי ₪, למטר וחצי, כאשר מדובר על מינימום שלושת אלפים ₪ לחניון.

 • המחיר עבור שירותי תחזוקה למעלית של חברת ניהול בניינים, של עד חמש תחנות עצירה, המחיר הינו בשלוש מאות וחמישים ₪, ומסתיים במאתיים וחמישים ₪. המחיר עבור שירותים לחודש. המחיר עבור שירותי תחזוקה למעלית של חברת ניהול בניינים, של עד שמונה תחנות עצירה, מתחיל בשבע מאות ₪, ומסתיים בתשע מאות ₪. המחיר עבור שירותים לחודש.

  המחיר עבור שירותי תחזוקה למעלית של חברת ניהול בניינים, של עד תשע תחנות עצירה ומעלה, הינו אלף ומאתיים ₪. המחיר עבור שירותים לחודש. המחיר עבור שירותי בדיקת בטיחות חצי שנתית של בודק מוסמך של חברת ניהול בניינים, הינו שלוש מאות ₪. המחיר עבור בדיקה בלבד. המחיר עבור שירותי יועץ מעליות של חברת ניהול בניינים, מתחיל בשבעים ₪, ומסתיים במאה וחמישים ₪. המחיר עבור שירותים לחודש למעלית.

 • המחיר עבור שירותי החלפת מיכל גז קטן של חברת ניהול בניינים, מיכל גז קטן, של עד שניים עשר קילוגרם, מתחיל במאה ושלושים ₪, ומסתיים במאה ושבעים ₪. המחיר עבור שירותים להחלפת מיכל. המחיר עבור שירותי החלפת מיכל גז גדול של חברת ניהול בניינים, מיכל גז גדול, של עד ארבעים ושמונה קילוגרם, מתחיל בארבע מאות ₪, ומסתיים בשבע מאות ₪.

  המחיר עבור שירותים להחלפת מיכל. המחיר עבור שירותי גז באספקה מרכזית של חברת ניהול בניינים, מתחיל בשבעה עשר ₪, ומסתיים בשלושים ושבעה ₪. המחיר מתייחס לקוב. המחיר עבור שירותי תשלום דוח חודשי קבוע של חברת ניהול בניינים, מתחיל בעשרים ₪, ומסתיים בשלושים וחמישה ₪. המחיר מתייחס לאספקה מרכזית.
שמואל זרין
שמואל זרין

צוות המומחים שלנו מציע גישה מקיפה לאחזקת מבנים. אנו מתמקדים באבחון מדויק של צרכי המבנה, תכנון וביצוע של פתרונות אחזקה אפקטיביים, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמים.

שאלות נפוצות על חברת ניהול בניינים

רשמנו עבורכם מאמר מפורט שכולל מחירונים, פסקאות הסבר והמון מידע על חברת ניהול בניינים. יש לגלול למעלה בכדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של חברת ניהול בניינים משתנה מאוד. בכל מה שנוגע לנושא הבתים המשותפים יש לבדוק מספר פרמטרים שונים בכדי לבדוק את המחיר, יש לגלול למעלה בכדי לקרוא עוד על הפרמטרים והמחירים המשוערים.
ראשית, ענק האחזקות מספקים שירותי ניהול ועד בית חיצוני ואחזקות מבנים לניהול בניינים. יש ליצור קשר בנוגע לחברת ניהול בניינים בכדי לראות איך נוכל לעזור לכם.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
התקשרו עכשיו!