ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון – חברת ניהול ועד בית חיצוני בראשון לציון

טבלת מחירים של ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון

סוג שירות לאחזקת מבנים בראשון לציוןמחיר לאחזקת מבנים בראשון לציון
מחיר לאחזקת מבניםהחל מ-29 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לניהול ועד בית חיצוניהחל מ-69 ש"ח לחודש לדייר
מחיר לאחזקת מעליות בבנייןהחל מ-69 ש"ח בלבד
שירותי שמירה ואבטחה לבנייןהחל מ-35 ש"ח בלבד לשעה
**המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

להחזיק מבנה נחשב למאתגר למדי, וזאת משום שמבנים מודרניים מחייבים טיפול מסביב לשעון, בעוד עליהם להיות מוגנים מפני כל מיני איומים, שינויי מזג אוויר עונתיים או בלאי. המבנים צריכים לקבל את מלוא תשומת הלב באופן קבוע בשביל שלא יתפרקו, וכתוצאה מכך יאבדו מן הערך שלהם.

האזינו לכתבה

במידה ויש שוכרים במבנה, מן הסתם יש להם צרכים, שעל בעלי הבית להתייחס אליהם ברצינות, על מנת שההשכרה תלך חלק בנוחות וברווחיות. זאת הסיבה שלמעשה נכסים להשקעה ממש לא נחשבים למקור הכנסה פסיבית, כמו שנחשבים למשל השקעה במניות. וככלל, נכס להשכרה הוא פסיבי רק בחלקו, בעוד שבעליו מפסיק לדאוג לו, המצב מתדרדר.

כל זה בטל בשישים עם ליווי צמוד של חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון, שתוכלו ללמוד עוד עליה במידה ותקראו למן תחילת הנאמר פה ועד לסיומו, וכן תלמדו כי בעיות ניהול ועד הבית מעסיקות את הציבור הישראלי במשך כבר עשרות בשנים, מאז שהתחילה לצמוח האידאה של בתים משותפים, ומאז ועד היום כל הוויכוחים כאילו אינם ישתנו. נראה כי מדינת ישראל הינה היחידה בעולם שמקיימת את הנוהל של ועד הבית, בעוד כל המדינות המערביות עברו לחברות ניהול אף למבנים קטנים, כאשר פעילותן מעוגנת על פי חוק.

אימתי תפנו אל חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון?

יש כל מיני מצבים שבהם יש לפנות אל חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון, בעוד שיש ביכולתה לסייע לכם להשקיע וכך לשמור על ערך הנכס שלכם, ולעודד בואם של שוכרים פוטנציאליים. בעוד שלפעמים תיתקלו בהגבלות מסוימות לממש את החזון שלכם, בעקבות הסיבות הבאות –

 • תיק הנכסים של המשקיעים גדל מעבר למה שהם יכולים לנהל באופן אישי – כל משקיעי הנכסים רוצים שהתיקים שלהם יגדלו, ובסופו של דבר מגיע הזמן שבו יש להם יותר נכסים ממה שהם יכולים לנהל באופן עצמאי.

 • חסר לכם זמן – עוד זמן הוא אחת הסיבות שבני האדם משקיעים בנדל"ן – למשקיעים אין זמן לנהל את הנכס באופן אישי, ואם נכס להשכרה לוקח יותר מדי מזמנם של המשקיעים, זה מכריע את המטרה.

 • למשקיעים אין את הכישורים הדרושים לניהול הנכס – מנהלי נכסים שאינם פעילים בתחזוקת מבנים עשויים למצוא את ניהול הנכסים להשכרה שלהם מאתגר.

 • המשקיעים לא מעוניינים לנהל נכסים – לא כל מי שרוכש נכסים להשכרה רוצה להתמודד עם בעיות תחזוקה. ייתכן גם שאין להם רצון לנהל עובדים ודיירים.

 • המשקיעים גרים רחוק מהרכוש שלהם – משקיעים שרוכשים נכסים במיקומים מרוחקים כדי לנצל את התנאים הנוחים במיקום זה עשויים שלא להיות מסוגלים לנהל את הנכס בצורה יעילה מרחוק.

עבור משקיעים כאלה, האפשרות הטובה ביותר היא להעסיק חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון. צוות החברה יקבל על עצמו את משימת הפיקוח על אחזקת וניהול מבנים בראשון לציון, כמו גם את ההיבט של תפעול עסקי ההשכרה. זה פותח את הפוטנציאל של הנכס להשקעה כמקור אמתי להכנסה פסיבית.

למה פונים לשירותי חברת ניהול ועד בית חיצוני בראשון לציון?

על פניו, נראה כי בשנים האחרונות, נוכח ריבוי הבנייה הגבוהה או הקושי לטפל נכונה במבנים עם הרבה דירות, המון בעלי בתים משותפים עברו מהיצמדות לוועד הבית הקונבנציונלי, אל שירותים של חברת ניהול ועד בית חיצוני בראשון לציון. המגמה הולכת וגוברת בעוד בעלי דירות ותיקים החלו בעזיבה המונית של בתיהם ועברו להשכיר אותם. במציאות העכשווית, מבנים שלמים אוכלו בפרט בדיירים ששוכרים את הבית, בעוד אין להם כל עניין בניהול המבנה.

היוקרה של חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון כיום נודעת גם בשל כך שחברות אלו מצוינות בשיווק עצמי, בעוד הן מסוגלות לשכנע בעלי בתים לשכור את השירותים שלהן כדי לשפר את איכות החיים שלהם. חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון מציעה מנעד רב של שירותים, כמו למשל – תחזוקה של מערכות סולאריות וגילוי אש, פיקוח על שירותי ניקיון, מעליות, גינון, חשמל, או אינסטלציה. כמו כן, חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון מבצעת מעקב אחרי תשלומים באופן שוטף של חשבונות המבנה, ומיטיבה לטפל בבעיות שאינן צפויות מראש, כמו לדוגמה – חדירת מזיקים, סתימות בביוב, או לחלופין פיצוצים בצנרת, וכיוצא בזאת.

מה הקריטריונים שינחו אתכם לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון?

בתור משקיעים, אשר רוצים להעסיק חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון, כדאי שתשכרו חברה רק עם רקורד מוכח בתחום. בחירה של חברה שאיננה מתאימה עלולה להחמיר את הבעייתיות במבנה שלכם, את זאת שאתם מנסים בכל מאודכם לפתור כעת. באופן עקרוני, חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון מייצגת אתכם ואת המותג שלכם, ובשל כך מאוד חיוני שתוודאו שהחברה תתכתב בהצלחה עם היעדים ועם הערכים שלכם לכל אורך הדרך, והנה הקריטריונים שינחו אתכם לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון שתעשה אתכם חסד:

 • תעיינו בהסכם ניהול הנכס ובמסמכים נוספים – תבקשו מהחברה הסכם ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון לדוגמה. מהם דמי הניהול החודשיים? מהו סעיף היציאה? האם תחומי האחריות כתובים בצורה ברורה? מה קורה אם יש חילוקי דעות? בוודאי אף תרצו לראות דוגמאות של הסכם השכירות של השוכר ודוח הבעלים.

 • תבדקו את הרישוי, הביטוח והשייכות של חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון – לחברה מוסמכת לניהול ולאחזקת מבנים חייב להיות רישיונות ואישורים כדי להוכיח את מומחיותה הטכנית. כמו כן, היא צריכה להיות חברה מכובדת בסניף המקומי של הארגון המקצועי. עליה לעמוד בדרישות הרגולטוריות לביטוח ולדאוג לאמת את כל תביעות הרישוי, החברות והביטוח באופן אישי.

 • תעריכו את ביצועי חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון ואת המערכות שלה – הסתכלו על הסטטיסטיקה של הנכסים שהחברה מנהלת. שיעורי תפוסה, פינוי, פינוי ותחלופה; האורך הממוצע של שכירות; ונתוני גביית שכר דירה. בנוסף לכך, תסתכלו על המערכות שיש לה. האם הדיירים יכולים לבצע תשלומים בפורטל או להגיש תלונות באופן אלקטרוני?

 • תבחרו חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון בעלת ידע מיוחד – המומחיות בניהול נכסים משתנה בהתאם לסוג הנכס להשקעה המדובר. אם בבעלותכם מתחם דירות להשקעה, אל תעסיקו חברה שמתמחה בבתים צמודי קרקע. זאת מעוד, תימנעו מחברה שטוענת שהיא מסוגלת לנהל או לתחזק כל סוג של נכס. כל סוג של נכס להשקעה מגיע עם האתגרים הספציפיים שלו.

 • על חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון להיות בעל מוניטין ללא דופי – מה יש לציבור לומר על החברה? אתם יכולים לקבל מידע זה באמצעות בדיקת ביקורות מקוונות ובקשת מהחברה לספק הוכחות.

 • תבחרו חברת ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון עם ניסיון – הזמן מקנה ידע שלא ניתן להשיג בדרך אחרת. זאת ועוד, עם הניסיון מגיעה רשת עצומה שיכולה להועיל לפתרון בעיות. כדוגמת – כמה זמן החברה נמצאת בעסק? כמה נכסים יש להם בניהול? כמה גדולים הם, ועד כמה מוסמכים ההנהלה והצוות?
שמואל זרין
שמואל זרין

צוות המומחים שלנו מציע גישה מקיפה לאחזקת מבנים. אנו מתמקדים באבחון מדויק של צרכי המבנה, תכנון וביצוע של פתרונות אחזקה אפקטיביים, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות מתקדמים.

שאלות נפוצות על ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון

רשמנו עבורכם מאמר מפורט שכולל מחירונים, פסקאות הסבר והמון מידע על ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון. יש לגלול למעלה בכדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של ניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון משתנה מאוד. בכל מה שנוגע לנושא הבתים המשותפים יש לבדוק מספר פרמטרים שונים בכדי לבדוק את המחיר, יש לגלול למעלה בכדי לקרוא עוד על הפרמטרים והמחירים המשוערים.
ראשית, ענק האחזקות מספקים שירותי ניהול ועד בית חיצוני ואחזקות מבנים לניהול בניינים. יש ליצור קשר בנוגע לניהול ואחזקת מבנים בראשון לציון בכדי לראות איך נוכל לעזור לכם.
אז מה היה לנו עד עכשיו?
התקשרו עכשיו!